Neumisťujte tyto květiny na balkon, protože rychle zemřou; Nejlepší je je odstranit.

 

Ne všechny květiny a rostliny jsou vhodné pro umístění na balkon. Pojďme prozkoumat, které typy mohou v tomto prostředí bojovat. Zde je podrobný popis.

Květiny na balkóně Těm, kdo nemají zahradu, může balkon nebo terasa posloužit jako barevný prostor pro různé květiny a rostliny. Některým rostlinám se však v květináčích nemusí dařit.

Někteří lidé se rozhodnou pěstovat malé zahrádky na verandách, včetně rajčat, paprik a dalších. Je však nezbytné vzít v úvahu klima ve vaší oblasti a oslunění balkonu.

Pokud má váš balkon dostatek slunečního záření a mírné teploty, můžete pěstovat i drobné ovocné stromky. Bez ohledu na to je nezbytná správná péče, zejména v letních měsících, kdy je nutná častá zálivka.

V tomto článku si rozebereme, které květiny není vhodné umístit na balkon a jak se o ně dobře starat.

Omezení některých položek na verandě: Důvody Jak se blíží teplejší měsíce, verandy jsou plné zářivých květin. Ačkoli se mnozí oddávají této květinové vášni, některé rostliny nejsou ideální pro balkony, zejména v omezených prostorách. Jaké rostliny máme na mysli?

Popínavé rostliny na balkóně Za příznivých podmínek se většině rostlin daří v balkónových květináčích. Je však vhodné omezit přítomnost popínavých rostlin kvůli jejich potenciálu nadměrného růstu.

Rostliny jako Rhincospermum, vistárie, bignonie a mučenka mohou dodat kouzlo venkovním prostorům, ale nemusí být vhodné pro balkony. Pojďme se hlouběji ponořit do proč.

Vyhněte se v určitých situacích popínavým rostlinám na balkóně Omezený prostor představuje pro popínavé rostliny výzvu, protože mají tendenci se příliš zvětšovat, narušovat estetiku balkonu a bránit výhledu. Jejich nekontrolovaný růst může také zabránit vadnutí nebo odumírání jiných rostlin.

I když je možné pěstovat popínavé rostliny na balkonech, pravidelný řez a péče je zásadní. Pokud je necháte nadměrně kvést, může to způsobit problémy, zejména v prostředí kondominia.

Pokud si chcete vyzdobit svůj balkon rostlinami a květinami, je nezbytná zodpovědná údržba, abyste nerušili své sousedy. Cvičení zdravého rozumu a respektování sdílených prostor podpoří harmonické bydlení v kondominiu.