Tyto dvě ingredience jsou účinnější než česnek a citron a likvidují všechny plísně a bakterie.

 

Přestaňte používat česnek a citron a přijměte tyto dvě nové ingredience. Mají větší odolnost a účinně likvidují všechny plísně a bakterie. Zde je to, co potřebujete vědět.

Ingredience v miskách

Vlastnosti česneku a citronu v boji proti virům, bakteriím a plísním jsou široce uznávány. Česnek byl od starověku uznáván pro své léčivé vlastnosti, zpočátku se používal pro terapeutické účely ke zlepšení fyzické odolnosti a pro jeho četné zdravotní přínosy.

Zlepšuje kardiovaskulární zdraví, posiluje imunitní systém, napomáhá trávení, posiluje kosti, zlepšuje zrak a mnoho dalšího. Proto se často používá v boji proti plísním a bakteriím, jako je citron, který díky obsahu vitamínu C posiluje i imunitní systém.

Už žádný česnek a citron

Výsledkem není nic menšího než pomoc tělu v boji proti plísním a bakteriím. V přírodních lécích se hojně využívá zejména citron. Co si však mnozí neuvědomují, je existence dvou alternativních složek, stejně přírodních, ale mnohem účinnějších než česnek a citron, a proto je jejich použití nezbytné.

Použijte tyto dvě složky k boji proti bakteriím a plísním

Jak již bylo zmíněno, existují dvě složky, které v síle a účinnosti v boji proti virům, bakteriím a plísním předčí česnek a citron: kopřiva a oregano. Tyto dvě přírodní byliny mají pozoruhodnou účinnost a nyní stručně vysvětlíme proč.

Oregano

Oregano, koření hojně používané při vaření, najde své místo i v bylinné medicíně. Má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, i když jeho použití by mělo být umírněné kvůli nízkému terapeutickému indexu, protože může dráždit kůži i sliznice. Oregano lze konzumovat v odvaru nebo nálevu, který se často používá jako pomoc při trávení. Dále má antioxidační a antiparazitické vlastnosti, zejména zaměřené na střevní parazity.

Kopřiva

Kopřiva, celosvětově uznávaná rostlina pro své léčivé vlastnosti, je plná vitamínů, minerálů a antioxidantů. Uplatnění nachází zevně při léčbě některých onemocnění nebo vnitřně ve formě nálevů, extraktů či šťáv. Bohatý na vitamín A podporuje zdraví očí a posiluje imunitní systém, zatímco jeho obsah vitamínu C spolu se železem, vápníkem, hořčíkem a draslíkem přispívá k jeho četným výhodám, jako je boj proti předčasnému stárnutí, snížení zánětu a cholesterolu, prevence kardiovaskulárních onemocnění. nemocí. nemocí a zlepšit celkovou pohodu.

Kopřivový a oreganový čaj: způsob přípravy

Po prozkoumání různých vlastností těchto dvou složek se pojďme hlouběji ponořit do přípravy přírodního čaje. Svařte 500 ml vody a do džbánu přidejte několik lžic oregana a hrst snítek kopřivy. Bylinky zalijte vroucí vodou a přikryjte podšálkem. Nechte alespoň 15 minut odležet, než sceďte přes sítko, abyste odstranili vyluhované bylinky. Tento čaj lze konzumovat 2 až 3krát denně, slouží jako ideální přírodní prostředek v boji proti plísním a bakteriím a zároveň podporuje celkové zdraví a vitalitu.