Zkombinujte alkohol s rozmarýnem a vytvořte všestranný přírodní lék, který během několika minut léčí celulitidu, vypadávání vlasů a bolesti kloubů. Zde je návod, jak na to.

Rozmarýn s alkoholem Přírodní léčivé přípravky stále častěji získávají uznání pro své zdravotní přínosy. Rozmarýn, známá aromatická rostlina, dokáže v kombinaci s alkoholem účinně bojovat s problémy, jako je celulitida, křečové žíly, vypadávání vlasů a svalové a kloubní potíže.

Výhody rozmarýnu Rozmarýn je známý pro své protizánětlivé, antiseptické a antispasmodické vlastnosti. Má také adstringentní, trávicí a uklidňující vlastnosti. Při infuzi v alkoholu může rozmarýn výrazně zlepšit zdraví pokožky a vlasů a také zlepšit krevní oběh.

Celulitida a zadržování vody:   Tonizační vlastnosti rozmarýnu pomáhají odbourávat tuk, zabraňují ochabování a zlepšují elasticitu pokožky, což z něj činí účinný prostředek proti celulitidě.

Bolest svalů a kloubů:   Směs také pomáhá zmírnit bolesti svalů a kloubů a podporuje lepší oběh, což může snížit tíhu nohou a otoky nohou.

Péče o pleť:   Kombinace dezinfekčních vlastností alkoholu s antiseptickými účinky rozmarýnu vytváří účinné řešení pro odstranění kožních infekcí, jako je akné a růžovka, a dokonce i pro snížení známek stárnutí, jako jsou tmavé skvrny a jemné linky.

Péče o vlasy:   Toto tonikum může stimulovat průtok krve do pokožky hlavy, podporovat růst vlasů, redukovat lupy a bojovat proti suché pokožce hlavy.

Příprava rozmarýnového a alkoholového toneru K vytvoření tohoto víceúčelového toneru budete potřebovat:

  • 7 snítek čerstvého rozmarýnu
  • 90% alkoholu

Instrukce:

  1. Příprava:   Snítky rozmarýnu nasekejte na malé kousky a vložte do skleněné nádoby.
  2. Macerace:   Rozmarýn zcela zalijte alkoholem, láhev uzavřete a skladujte na tmavém místě alespoň 15 dní.
  3. Jak používat:   Po 15 dnech směs přeceďte. Naneste tonikum pomocí gázy nebo vaty na postižená místa. Pro zdraví pokožky hlavy vmasírujte tonikum do pokožky hlavy krouživými pohyby.

Roztok rozmarýnu a alkoholu je ideální pro každodenní použití, nejlépe večer před spaním. Před pravidelným použitím vždy proveďte test náplasti na malé ploše pokožky, abyste se ujistili, že nedochází k nežádoucím reakcím. Buďte opatrní s nanášeným množstvím, aby nedošlo k vysušení nebo podráždění pokožky.