Zlepšete svou sklizeň cibule s tímto speciálním doplňkem – zaručujícím bohaté výnosy bez škůdců

Vylepšete svou výsadbu cibule speciálním doplňkem, který zajistí prostředí bez škůdců a výrazně zvýší produktivitu. Přečtěte si podrobné pokyny k této metodě.

Cibule bez škůdců
Ještě není čas sázet cibuli, ale jsme nadšeni, že se můžeme podělit o doplněk, který podporuje silný, zdravý růst bez škůdců. Budete-li se řídit níže uvedenými radami, čeká vás působivá sklizeň.

Správná výsadba cibule
I když je ideální doba pro sázení cibule na podzim, přibližně v září nebo říjnu, existuje způsob, jak zajistit, aby dobře rostla, aniž by uhnívala. Začněte cibulovými semínky nebo cibulkami, v závislosti na době přípravy.

Představujeme speciální doplněk: Mycorrhizae
Připravte se na použití mycorrhizae, druh houby, který tvoří symbiotický vztah s rostlinami a usnadňuje vstřebávání živin, jako je měď, fosfor a zinek. Ačkoli je to trochu drahé, trochu jde daleko a zajišťuje dlouhou životnost a hodnotu.

Aplikace mykorhiz na cibuli
Myslete na mykorhizu jako na koření pro vaši zahradu: na rostlinu stačí pouze 5 gramů, což lze snadno změřit v malém měřítku. Při výsadbě je nezbytně nutné jej promíchat s půdou, protože půda se sama nezmlazuje. Předem obohaťte půdu organickým materiálem, jako je humus nebo hnůj, abyste vytvořili ideální prostředí pro pěstování.

Výsadba mykorhizní cibule
Při přípravě na výsadbu uvolněte půdu a zvažte přidání popela, který se dobře kombinuje s cibulí, zlepšuje její růst a chrání před škůdci. Množství použitého popela závisí na kvalitě půdy; pro bohatší půdy je potřeba méně.

Metoda výsadby
Postup je jednoduchý: Vykopejte díry dostatečně mělké pro cibuli, obvykle do hloubky pěsti. Umístěte každou cibuli nebo semínko do otvoru a ujistěte se, že se dno dotýká mykorhizy. Lehce zasypte zeminou, aby byl zajištěn dobrý kontakt mezi cibulí a houbou.

Závěrečné kroky
Po umístění cibulí kolem nich rozprostřete popel, abyste je ochránili před škůdci, a zakryjte tuto vrstvu další zeminou. Vytváří se tak ochranná bariéra, která brání parazitům venku.

Postupujte podle těchto kroků pro každou cibuli a budete připraveni na bohatou, úspěšnou sklizeň bez škůdců.